x
sadsad x
asdasd
Vloni Hakkında
GEÇMİŞİN DENEYİMİ GELECEĞİN MODASI

Tarih boyunca ayakkabı modası, tasarımın ve şıklığın buluşma noktası olmuştur. Hitap edilen insanlar ne kadar farklı olursa olsun, konu ayakkabı olunca herkesin kendine özgü bir tarzı ve beğenisi vardır. Ancak tüm bunlar, tasarım gücünde ve şıklık anlayışında birleşirler.

Gerçekten tüm dikkatleri üzerinde toplayacak ve estetik anlayışı en yüksek seviyede olan insanların dahi beğenisini ilk bakışta kazanacak ayakkabılar üretmek, bir işten çok sanattır. Ayakkabı üretme sanatı ise, her ne kadar yenilikçi yüzüyle çağa ayak uydurmayı ilke edinmiş olsa da, geçmişten de beslenmek zorundadır. Çünkü geçmişin deneyiminden beslenmeyen hiçbir sanat, geleceğin modasını yaratmayı başaramaz.

Bu amaçla, “Geçmişin Deneyimi Geleceğin Modası” anlayışından yola çıkarak, aldığı ayakkabının yalnızca markasına ya da rengine değil, modasına ve benzersizliğine önem veren, yüksek kaliteden, tasarımın gücünden ve şıklığın zarafetinden anlayan siz değerli müşterilerimiz için, Vloni markasını hayata geçirdik. Çekçe “geçen yıl” anlamına gelen Vloni, geçmişin deneyimine yaptığımız vurguyu ve geleceğin modasına yön verme isteğimizdeki kararlılığı birlikte yansıtıyor.

Ayakkabı modellerimizin tasarımını ve şıklığını ön planda tutmamız, ancak en kaliteli ve en doğru malzemeleri, uygun bir şekilde bir araya getirmek ve siz değerli müşterilerimize sunmakla mümkündür. Bu nedenle kullandığımız tüm deri malzemelerimizin birinci sınıf kalitede olmasını temel ilkemiz olarak kabul ediyor, ayrıca tüm tasarımlarımızda kullanıcılarımızın ayak sağlığını koruyan bir anlayış benimsiyoruz. Bunun için yalnızca uzun yıllardır sahip olduğumuz ayakkabı üretme deneyimimize değil, sağlığın gerektirdiği koşulları da dikkate alıyoruz. 

Tecrübemizi ve modanın çağdaş yüzünü bir araya getirip tasarımın gücüne dayanan benzersiz bir şıklıkla buluşturduğumuz Vloni, geçmişin deneyimiyle geleceğin modasını kurma anlayışıyla, size bir ayakkabıdan çok daha fazlasını sunuyor. Bu eşsiz deneyimin bir parçası olmak için, sizi de ruhunuza hitap eden en yeni Vloni modelleri ile tanışmaya davet ediyoruz.
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.